Rękawice ochronne ideal grip +

92,25 zł

65 netto

79,95 zł
Brutto
Zniżka 12,30 zł
Rozmiar
  • M
  • L
Kolor
  • czarny
Ilość
Towar niedostępny

   Super mocne rękawice!!!Specjalistyczne, ochronne rękawice nitrylowe o grubszych ściankach i diamentowej strukturze, zapewniające doskonałą chwytność i ochronę podczas pracy w środowisku tłustym lub wilgotnym. Wyraźna tekstura antypoślizgowa o strukturze diamentu zwiększa siłę tarcia i zapewnia stabilny chwyt, szczególnie w środowisku tłustym i mokrym.
    Zabezpieczają dłonie przed cieczami, detergentami i innymi środkami chemicznymi takimi jak smary i oleje.
    Wysoki poziom odporności na uszkodzenia - 2,5 x grubsza od rękawicy klasycznejTyp rękawicy: ochronna, niejałowa
Kolor: czarny
Kształt: uniwersalny, pasujący na prawą i lewą dłoń
Środek pudrujący: brak
Powierzchnia zewnętrzna: tekstura o strukturze diamentu
Klasyfikacja CE: kategoria I - Środek Ochrony Indywidualnej
Opakowanie: 50 szt.Wygodne, super miękkie i elastyczne bezpudrowe rękawice nitrylowe zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo w wielu zastosowaniach. Nie bez kozery nazywane są rękawicami z syntetycznego lateksu. Dzięki ulepszeniom technologii i stale doskonalonemu procesowi produkcji, umożliwiają doskonałą wrażliwość dotykową zapewniając pełny zakres ruchu, minimalizując zmęczenie dłoni. Nie zawierają naturalnego lateksu i stanowią doskonałą alternatywę dla osób z wrażliwą skóra dłoni.


Ilość ograniczona!

UWAGA!

Środki ochrony osobistej, środki antywirusowe takie jak maseczki ochronne, rękawiczki, kombinezony, okulary, gogle, przyłbice ochronne a także środki do dezynfekcji rąk i powierzchni w związku z zagrożeniem epidemicznym NIE PODLEGAJĄ WYMIANIE ANI ZWROTOWI DO ODWOŁANIA.  PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAKUPY.

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: