Kurtki robocze

Kurtki robocze dostępne w naszej ofercie to ubrania ocieplane, wiatroszczelne i przeciwdeszczowe. Produkty te są odporne na zabrudzenia, ale też szkodliwe działania czynników atmosferycznych. Odzież, jaką można znaleźć w naszym sklepie, wykonana jest z materiałów najlepszej jakości i pochodzi od renomowanych producentów, dlatego umożliwia pracę nawet w ciężkich warunkach pogodowych. Kurtki robocze są bardzo wygodne, nie krępują ruchów, a przy tym pozwalają skórze oddychać.

Active filters

Kurtka robocza – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dobrze dobrana kurtka robocza to element garderoby, który ma ogromny wpływ na szybkość czy jakość pracy oraz bezpieczeństwo czy komfort jej użytkownika. Dlatego warto poświęcić chwilę na wybór odzieży i kupić model spełniający wszystkie oczekiwania. Podstawowe elementy, na jakie należy zwrócić uwagę to:

  • Rodzaj tkaniny – powłoki, wyściółki, ale też podszewki
  • Rodzaj zapięcia
  • Rodzaj ocieplenia: np. piankowe, pikowane, co jest szczególnie ważne w przypadku kurtek roboczych zimowych
  • Zakończenie dołu kurtki oraz rękawów specjalnym ściągaczem
  • Rodzaj kołnierza, kaptura
  • Liczba kieszeni, ich rozmieszczenie i rodzaj zamknięcia
  • Umiejscowienie elementów odblaskowych

Ważne kwestie to również marka odzieży, jej dopasowanie do pozostałych elementów garderoby czy przeznaczenie kurtki oraz warunki, w jakich będzie wykorzystywana. Inną odzież powinien mieć pracownik, który przez większość dnia przebywa na zewnątrz, a inną osoba, która wchodzi często do ogrzewanej hali.

Kurtki robocze ocieplane – skuteczna ochrona przed mrozem czy wiatrem

Kurtka ocieplana robocza jest wodoodporna i nie przepuszcza chłodnego powietrza, więc dobrze sprawdzi się w chłodniach, czy magazynach z owocami. Kurtka zimowa robocza idealnie nadaje się do pracy na zewnątrz przez długi czas nawet przy temperaturach znacznie poniżej 0°C. Dodatkowo, kurtki robocze zimowe mogą posiadać odblaski, dzięki czemu dana osoba będzie dobrze widoczna podczas pracy, nawet kiedy zrobi się ciemno. Kurtki robocze ocieplane doskonale łączą wymagania dla ubrań pracowniczych z ochroną termiczną.

Kurtka robocza ocieplana – gdzie najlepiej ją kupować?

W odzież, która zapewnia komfort i bezpieczeństwo pracy dobrze jest zaopatrywać się w sprawdzonych sklepach, które oferują wyłącznie produkty renomowanych firm. Takie ubrania posiadają odpowiednie certyfikaty, a także wyróżniają się trwałością użytkowania przy długiej żywotności. Dodatkowo profesjonalni sprzedawcy doradzą rodzaj odzieży optymalny do wykonywanej pracy, a przy okazji mogą zaproponować atrakcyjne ceny.