Odzież robocza

Większość zawodów wymaga odpowiedniego ubrania do pracy. Odzież robocza spełnia wiele ról: osłania pracownika przed czynnikami zewnętrznymi, pomaga w przechowywaniu podręcznych narzędzi, chroni przed pogodą oraz podkreśla profesjonalizm pracownika. Dlatego wysokiej klasy strój jest ważny w niemal każdej pracy. Jako firma specjalizująca się w dystrybucji profesjonalnej odzieży roboczej oferujemy szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny naszego asortymentu.

Active filters

Ubrania robocze – pełen komplet

Na cały zestaw ubrań przeznaczonych do pracy składa się wiele elementów. Są to m.in.:

– spodnie i spodenki,

– koszulki oraz koszule,

– kurtki,

– bluzy,

– polary,

– kamizelki,

– rękawice

– akcesoria

Posiadamy wszystkie niezbędne części ciuchów roboczych, zarówno w męskiej, jak i damskiej wersji. W jednym miejscu można więc skompletować to, co przyda się podczas nawet najbardziej wymagającej pracy. Ubrania robocze dostępne są w różnych rozmiarach, od najmniejszych (S) do największych (nawet 3XL). W asortymencie znajdują się ponadto wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak paski, skarpetki czy okulary ochronne, a także odzież jednorazowa w postaci kombinezonów chroniących przed niektórymi związkami chemicznymi czy cząstkami radioaktywnymi. Specjalistyczne ubrania stanowią uzupełnienie pozostałych produktów znajdujących się w naszym sklepie internetowym. Niektóre modele zaprojektowano w taki sposób, aby można było nałożyć je na aktualnie noszony strój.

Odporna odzież robocza premium

Dobrze spełniające swoje zadanie ciuchy robocze muszą być bardzo wytrzymałe. Niedopuszczalne są sytuacje, w których jakikolwiek element ubioru nie nadaje się do dalszego noszenia. Dlatego postawiliśmy na ubrania klasy premium, które wyróżniają się znacznie większą trwałością. Można bez przeszkód używać ich w pracy o dowolnym charakterze. Odzież robocza premium nie przeciera się, nie można też tak łatwo jej uszkodzić w żaden inny sposób, bo do jej produkcji zastosowano wysokogatunkowe materiały, tj. bawełnę, poliester czy nietkany polipropylen. Posiadają one dobrą gramaturę, która zapewnia komfort noszenia oraz lepszą odporność, ze względu na to, że odzież robocza jest dodatkowo wzmacniana. W efekcie powstają stroje wyjątkowo trwałe, odporne na zniszczenia, które przy odpowiednim przechowywaniu i regularnym czyszczeniu ubrania robocze nadają się do długoletniego użytkowania. Zachowują swoje walory naprawdę na długo!

Odzież robocza BHP na trudne warunki pracy

W trakcie wykonywania obowiązków pracownicy często muszą się zmagać z niekorzystnymi czynnikami. Zła pogoda, kurz czy innego rodzaju zanieczyszczenia skutecznie przeszkadzają w pracy. Odzież robocza ma za zadanie ochronić właściciela przed ubrudzeniem, przemoknięciem czy zranieniem się drobnymi, niewidocznymi elementami. Z tego powodu jej noszenie obowiązuje w bardziej wymagających zawodach. Ubrania robocze sklepu internetowego BHP Sprinters wykorzystywane są m.in. w takich branżach, jak logistyka, transport, różnego rodzaju usługi serwisowe, a także w przemyśle, czyli wszędzie tam, gdzie strój roboczy faktycznie pomaga personelowi podczas pracy w trudnych, często nieprzewidywalnych warunkach (zwłaszcza atmosferycznych). Co więcej, ubiór zapewnia wysoki poziom komfortu – nie krępuje ruchów, a jednocześnie trzyma ciepło oraz jest przewiewny, dzięki czemu znacznie lepiej się go nosi.

Widoczny strój roboczy

Profesjonalny wygląd pracownika jest wizytówką całej firmy. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dostępne u nas ubrania robocze charakteryzują się wysokim poziomem wykonania pod względem estetycznym. Modny krój oraz popularne materiały pokazują klientom (również tym potencjalnym) fachowe i doświadczone podejście przedsiębiorstwa. W naszym sklepie można strój roboczy o różnych krojach czy kolorach, co sprawi, że pracownicy będą się dobrze w nich czuli, a przez to poprawi się ich samopoczucie. Dobrze prezentujące się ubrania robocze są właściwie elementem identyfikacyjnym firmy. Schludne, dopasowane do siebie elementy w ciekawym kolorze od razu przyciągają uwagę, a dodatkowo łatwiej powiązać uniform z marką. Na nasz asortyment składa się także odzież robocza odblaskowa. Kamizelki o charakterystycznym zabarwieniu przestrzegają osoby postronne o charakterze wykonywanych prac – i konieczności zachowania większej ostrożności.

Odzież robocza w dobrej cenie

Jeśli chodzi o ubrania robocze ceny oferowane przez nasz sklep, to powinny być satysfakcjonujące, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę stosunek jakości do ceny oraz konkurencyjność. Nabiera to szczególnego znaczenia w przypadku wieloosobowych firm.  Nasi klienci mogą więc przy stosunkowo niewielkim koszcie zaopatrzyć się w wysokiej jakości stroje. Zapraszamy do przeglądania też działu z promocjami, gdzie można zakupić strój za wyjątkowo okazyjną kwotę.

Jeśli interesuje Państwa wyjątkowo trwała oraz profesjonalnie wykonana odzież robocza to sklep internetowy BHP Sprinters jest dobrym miejscem do jej znalezienia. Zachęcamy do składania zamówień, a w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nie tylko udzielimy więcej informacji na temat asortymentu, ale również pomożemy w wyborze.